تعریف سازمان

در چند در دهه اخیر به دلیل پیشرفت و استفاده از روزافزون از تکنولوژی ارتباطات سیار ، اینترنت و ارتباطات الکترونیکی و ماهواره ای ، بسیاری از فعالیت ها و کارهای صورت یا در حال انجام در سطح دنیا ، به این تکنولوژی ها وابسته شده اند. این تکنولوژی ها در تمام علوم به صورت مفید به کار گرفته شده اند. این گونه ارتباطات در عرصه مدیریت نیز بی تاثیر نبوده و شیوه نوینی را به نام مدیریت مجازی ایجاد کرده اند.

برای مثال ، مهم ترین دستاورد اجلاس جهانی فناوری اطلاعات در صنعت ساختمان در سال 2000 دستیابی به این واقعیت بود که « نیاز صنعت ساختمان به فناوری اطلاعات بیش از نیاز این صنعت به مصالح است» .

توجه به این واقعیت ما را بر آن داشت تا با نگرشی جامع به سوی ترویج این فرهنگ به عنوان نیاز روز جامعه در راستایه هم گام شدن با ساختار رو به رشد جهان قدم بر داریم. با ارزیابی و سنجش نیازهای جامعه هدف (ایران) در راستای نیل به هدف های خود و بررسی وضعیت فرهنگی موجود ، اصول ما بر همکاری و تعاون – قدرت افراد در به کار گرفتن توانایی هایشان – بروز خلاقیت و محیط کاری انعطاف پذیر پایه گذاری شده است.

در واقع سازمان مجازی ترکیبی است، از بخش های مختلف (افراد یا سازمان ها) که در گستره جغرافیایی قرار دارند و وظیفه آنها تحقق بخشیدن به یک هدف دسته جمعی به وسیله ادغام شدن هسته های مهارتی و منابع است.

حقوقی

ما در این بخش با داشتن وکلای پایه ۱ دادگستری آماده ارائه خدمات در زمینه مشاوره و وکالت در تمامی امور حقوقی می‌باشیم.

برای اطلاعات بیشتر به این بخش مراجعه نمایید.

فروشگاه

ما در این بخش با داشتن محصولات متنوع در زمینه‌های گوناگون آماده ارائه خدمات می‌باشیم.

برای اطلاعات بیشتر به این بخش مراجعه نمایید.

فنی و امور اجرایی

ما در این بخش با تکبه بر بانک کارشناسان فنی و پیمانکاران اجرایی مجرب ، به انجام فعالیتهای مختلف فنی می پردازیم.این بخش به دو قسمت خدمات مشاوره ای و خدمات پیمانکاری تقسیم شده است.خدمات مشاوره ای ، خود شامل چندین بخش می شود که در آنها ما به عنوان مشاور و مجری در کنار شما به انجام امور می پردازیم . همچنین قسمت خدمات پیمانکاری نیز شامل سه سر فصل با زیر شاخه های مختلف می باشد با این تفاوت که در آن ما با معرفی شما به پیمانکاران و مجریان دارای صلاحیت شرایط را برای اجرای کار فراهم می آوریم.

برای اطلاعات بیشتر به این بخش مراجعه نمایید.

ایده و سرمایه‌گذاری

ما در این بخش با بررسی  و شناسایی نیازهای جامعه ، قدم در راه پیوند بین ایده پردازان و سرمایه گذاران گمارده ایم.این بخش به سه قسمت ایده و سرمایه و معرفی و فروش تقسیم شده است . در بخش ایده ، با بررسی دقیق و کارشناسانه ی ایده ، اختراعات و طرح های ارسال شده از طرف شما به منظور جذب سرمایه گذاران می پردازیم.در بخش سرمایه گذاران شما ، با پر کردن فرمها و مشخصات ، قادر به استفاده از ایده پردازان برای محقق کردن ایده هایشان می باشید.همچنین در بخش معرفی و فروش ، مخترعین و نوآوران می توانند ایده ها و طرحهای خود را به منظور معرفی ، شناساندن ، بازاریابی و فروش در معرض دید صنعتگران و سرمایه گذاران قرار دهند.

برای اطلاعات بیشتر به این بخش مراجعه نمایید.

خدمات دانشجویی

ما در این بخش به همراهی و همگامی با دانش آموختگان دانشگاهی به منظور ، بروز هرچه بهترتوانایی ها و متمرکز شدن بر روی آن ، برای رسیدن به هدف مورد نظر می پردازیم . این بخش به دو قسمت ترجمه و تایپ و مشاوره و همکاری در پروژه های دانشجویی و صنعتی تقسیم شده است.در بخش ترجمه و تایپ ، متون ارسالی با دقت و سرعت توسط مترجمان حرفه ای آماده و ارسال می گردد . همچنین در بخش – مشاوره و همکاری در پروژه های دانشجویی و صنعتی- با استفاده از به روزترین مقالات و مجرب ترین افراد به منظور تهیه پروژه های علمی و صنعتی و شبیه سازی در کنار شما خواهیم بود.

برای اطلاعات بیشتر به این بخش مراجعه نمایید.


Designed By BeeColony